Здобутки студентів-спортсменів СумДУ у чемпіонаті України з лижних гонок

13-17 вересня 2023 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ у с.Яворів Львівської області відбувся літній Чемпіонат України з лижних гонок.

Студент І курсу ННМІ спеціальності «Фізична культура і спорт» Дмитро Литвин виборов бронзову нагороду у кросі з масового старту на 5 км серед юнаків.

Магістрант ННМІ спеціальності «Фізична культура і спорт »Міщенко Олег посів 1 місце у гонці на 15 км вільним стилем та став срібним призером у гонці на 10 км класичним стилем на лижоролерах серед чоловіків.

Студентка 1 курсу ННМІ «Фізична культура і спорт» Мігаль Вікторія отримала бронзову нагороду у кросі з масового старту на 4 км серед юніорок. На цій же дистанції студентка ІІ курсу ННМІ спеціальності «Фізична культура і спорт» Мигаль Дарина стала срібною призеркою.

За результатами минулого зимового сезону Мигаль Дарині було вручено посвідчення «Майстер спорту України з лижних гонок».