Кубок Європи з дзюдо серед юніорів

3-4 червня 2023 року у м. Прага (Республіка Чехія) пройшов Кубок Європи з дзюдо серед юніорів.

Олексій Болдирєв (017 Фізична культура і спорт, ННМІ) завоював чергову медаль юніорського Кубку Європи! Цього разу він став бронзовим призером змагань у Чехії. На шляху до нагороди у ваговій категорії до 90 кг українець здолав суперників з Німеччини, Сакартвело та Сербії. У півфіналі він поступився майбутньому чемпіону з Японії, а у бронзовій сутичці виявився сильнішим за співвітчизника.

Збірна України, маючи 4 бронзові медалі, посіла 13 загальнокомандне місце, а за кількістю призових місць потрапила до топ-5 серед 27 країн-учасниць.