На кафедрі відбувся захист курсових робіт бакалаврів

На кафедрі фізичного виховання і спорту ННМІ СумДУ відбулися захисти курсових робіт з дисципліни “Основи наукових досліджень у фізичному вихованні та спорті” здобувачів вищої освіти за першим бакалаврським рівнем за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт».

Здобувачі вищої освіти продемонстрували належний рівень теоретичних знань та практичних умінь, за що отримали відповідні оцінки.

Усі курсові роботи розкривали актуальні теми у сфері фізичної культури і спорту та відповідали сучасному стану й перспективам розвитку фізичної культури серед населення та професійного спорту.

Роботи відзначалися логічним викладенням матеріалу, змістовністю, грамотністю, носили самостійний дослідницький характер. Захист пройшов на високому рівні.