Перемоги студентів на змаганнях за Кубок України 11.06.2024

10-11 червня 2024 року у Кропивницькому відбувся Кубок України з легкої атлетики серед юніорів.

Вітаємо Ковш Михайла, студента 1 курсу спеціальності “Фізична культура і спорт” СумДУ, з чудовим результатом на змаганнях!

Михайло продемонстрував блискавичну швидкість у бігові на 200 м і став переможцем з результатом 22,35 с! А дистанцію 100 м спортсмен здолав за 10,99 с, посівши 3 місце!

Бажаємо спортсменові й надалі підкорювати спортивні вершини! Дякуємо тренерові, Олександрові Торянику, за його підготовку! Нехай наполегливість, стійкість та сила волі ведуть до нових перемог та спортивних рекордів!

Студент СумДУ (ЕлІТ), КМС, Олександр Молодика, вихованець тренера, доктора наук фізичного виховання і спорту, професора КФВіС Пилипея Леоніда Петровича, вийшов у фінал в бігові на 400 м і здобув блискучу перемогу з результатом 48,46. Йому вручено Кубок переможця України серед юніорів 2024 р. на дистанції 400 м.

Вітаємо Олександра та його тренера з цим вражаючим досягненням! Бажаємо не зупинятися на досягнутому й надалі підкорювати нові спортивні вершини, одночасно успішно навчаючись!