Студенти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» отримали сертифікати Міжнародного підвищення кваліфікації

Студенти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»

отримали сертифікати Міжнародного підвищення кваліфікації

З 18 вересня по 25 вересня 2023 року у м. Люблін (Республіка Польща) відбувся захід з участю науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, а також здобувачів освіти на тему «Трансфер освітніх технологій в країнах Європейського союзу та Україні»

Організатором Міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінар) стали Науково-дослідний Інститут Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян.

Здобувачі освіти Сумського державного університету спеціальності 017 «Фізична культура і спорт», а саме Анна Цибульник (група СП.м-301), Дар’я Василенко (група СП-201), Валентина Авраменко (група СП-001), Вероніка Арбузова (група СП-101) отримали сертифікати про проходження Міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару), який підтверджує міжнародний досвід учасника та враховується під час ліцензування й акредитації освітніх послуг ЗВО.