3 червня 2024 року було проведено практичний семінар для юних спортсменів

3-го червня 2024 року доцентом кафедри фізичного виховання і спорту Король Світланою Анатоліївною сумісно зі студенткою ІІІ курсу спеціальності 017 Фізична культура і спорт Арбузовою Веронікою було проведено практичний семінар на тему “Удосконалення техніко-тактичної підготовки у спортивному орієнтуванні” для юних спортсменів. У рамках семінару було розкрито особливості техніко-тактичної підготовки орієнтувальників на різних етапах підготовки.

Для закріплення матеріалу було організовано проходження дистанції учасниками відповідно до вікових груп.

Захід також передбачав спілкування із майбутніми абітурієнтами щодо можливостей вступу на спеціальність 017 “Фізична культура і спорт” СумДУ та особливостей подальшого навчання.

Практичний семінар став чудовою можливістю для юного покоління отримати цінні знання та навички, які допоможуть їм у подальшому розвитку та стануть стимулом до нових звершень та перемог.

Дякуємо всім за участь у цікавій та інформативній події!