28 травня 2024 року відбулось річне звітування викладачів кафедри

28 травня 2024 р. відбулося щорічне звітування викладачів кафедри Фізичного виховання і спорту за 2023-2024 навчальний рік.

Освітня діяльність кафедри фізичного виховання і спорту здійснюється відповідно до напряму підготовки здобувачів вищої освіти 017 «Фізична культура і спорт» і має широкий спектр наукових, педагогічних та методичних напрямків, які реалізуються шляхом застосування комплексного підходу до розв’язання навчальних, виховних і оздоровчих завдань.

У процесі звітування було проведено аналіз навчально-методичної роботи викладацького складу кафедри, профорієнтаційної роботи, а також публікаційної активності та наукової діяльності доповідачів. Директор Навчально-наукового медичного інституту (НН МІ) СумДУ Андрій Миколайович ЛОБОДА, який приймав участь у обговоренні звітів, надав рекомендації щодо подальшого вдосконалення і посилення різних напрямків роботи викладачів кафедри.

Бажаємо успіхів і дякуємо за плідну працю!