Гостьова лекція дисципліною «Професійний спорт»

23.05.2023 об 11.40 у гостьовій лекції для студентів – бакалаврів, спеціальності 017 «Фізична культура і спорт», (групи СП-901, СП-902) прийняв участь Белан Ю.Г., директор, обласної комплексної ДЮСШ.

Гостьова лекція проводилася за дисципліною «Професійний спорт» за темою: «Системи проведення змагань у професійних видах спорту»  (викладач, к.фіз.вих і спорту ст. викладач кафедри фізичного виховання і спорту Остапенко Ю.О.), у режимі відеоконференції «Google meet».

Ю.Г. Белан поділився практичним досвідом щодо організації і проведення змагань з легкої атлетики згідно сучасних вимог. Наданий матеріал виявився інформативним і корисним як для студентів так і для викладачів. По завершенню доповіді студенти висловили вдячність  Ю.Г. Білану за змістовну інформацію щодо певної тематики.