ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 017 «ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ»

26 липня 2023 року в дистанційному режимі гарантом освітньої програми, викладачами кафедри фізичного виховання і спорту, було проведено зустріч-обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт» із підготовки здобувачів вищої освіти за першим (бакалаврським) рівень вищої освіти з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, спеціальність 017 Фізична культура і спорт (рік вступу –2023).

У обговоренні прийняли участь члени Експертної ради роботодавців, здобувачі вищої освіти, стейкхолдери, академічна спільнота, випускники спеціальності 017 «Фізична культура і спорт». Вступне слово було надано завідувачці кафедри фізичного виховання і спорту, к.фіз.вих.,
Наталії ПЕТРЕНКО, яка акцентувала увагу на посилення наукової складової щодо відповідності Стандарту вищої освіти України за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт.

Гарант освітніх програм Роман СТАСЮК представив проєкт освітньо-професійної програми (рік вступу – 2023), ознайомивши учасників з її особливостями (унікальністю) та освітніми компонентами.

Присутні стейкхолдери та роботодавці Юрій БЄЛАН (директор обласного комунального закладу СОДЮСШ), Тетяна ЛІТОВЦЕВА (директор міського комунального закладу «Комплексно дитячо-юнацька спортивна школа «Суми») зазначили щодо посилення практичної підготовки з тренерської діяльності здобувачів вищої освіти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт», також висловили свої зауваження та рекомендації щодо вдосконалення наукової складової, які будуть враховані в оновленій редакції.

Дякуємо всім учасникам за співпрацю та конструктивний діалог!!!