Практичні заняття здобувачів вищої освіти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»

23 березня на водно-веслувальній базі СумДУ відбулося гостьове практичне заняття із дисципліни «Теорія і методика лижних видів спорту» для студентів-бакалаврів спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» груп СП-101, СП-101-2, СП-101/3 (старший викладач Антоніна Сірик).

На заняття були запрошені Заслужений тренер України з лижних гонок Віктор Шамрай, тренер вищої категорії Наталя Шамрай, учасник ХХХ Всесвітньоі зимовоі універсіади, яка проводилася у Лейк-Плесіді (США) 12–22 січня 2023 року, магістрант ННМІ Олег Міщенко; переможці IV зимової універсіади України у командному заліку – Анастасія Торкіна, Ілля Марченко, Богдан Усик та вихованці обласної дитячо-юнацькоі спортивної школи Регіонального центру зимових видів спорту.

Тема заняття «Організація та методика проведення занять у ДЮСШ» була розглянута в практичному аспекті: імітаційні вправи лижних ходів на місці і в русі презентував Олег Міщенко, методичні вказівки до виконання надавалися досвідченими тренерами. Наталя Шамрай ознайомила майбутніх тренерів із теоретичними аспектами сучасної підготовки в лижних гонках та організацією навчально-методичноі роботи в ДЮСШ.