Студенти спеціальності «Фізична культура і спорт» прослухали тематичний семінар

18 жовтня 2023 року на базі СумДУ відбувся тематичний семінар «Основи протимінної безпеки. Домедична допомога постраждалим в умовах воєнного часу».

Співробітниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, співробітниками Національної поліції у Сумській області та  викладачами кафедри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ННМІ СумДУ була організована зустріч для всіх бажаючих.

Студенти навчально-наукового медичного інституту  разом зі старшим викладачем кафедри фізичного виховання і спорту Остапенко Юрієм Олександровичем прослухали доповіді, де обговорювалися питання техніки безпеки, правила поводження з вибухонебезпечними пристроями та надання першої медичної допомоги постраждалим.

У заключній частині певного заходу доповідачі надали відповіді на актуальні питання присутніх.