УНІВЕРСІАДА УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЗВО УКРАЇНИ

Традиційно 10-12 травня 2024 року в м. Біла Церква відбулася Універсіада України з легкої атлетики серед команд ЗВО України. Збірна команда студентів СумДУ завоювала почесне ІІ загальнокомандне місце серед всіх категорій ЗВО України. Студенти, студентки та випускники університету в окремих видах програми змагань вибороли 16 медалей (золото – 5, срібло – 6,бронза – 5): Золото:
  • Єгор ШЕЛЕСТ, с/х 10000 м
  • Діана ГОНЧАРЕНКО, 100 м
  • Вікторія БАРАНІВСЬКА, потрійний стрибок
  • Валентина АВРАМЕНКО, Аліна КИШКІНА, Кристина ЮРЧУК, Діана ГОНЧАРЕНКО, естафета (жінки) 4х100 м
  • Євгеній ШВЕЦЬ, Олександр МОЛОДИКА, Ярослав ДЕМЧЕНКО, Андрій НЕЧИПОРЕНКО, естафета (чоловіки) 4х400 м.
Срібло:
  • Вікторія БАРАНІВСЬКА, стрибки у довжину
  • Аліна КИШКІНА, 100 м з/б
  • Євгеній ШВЕЦЬ, 400 м з/б
  • Діана ГОНЧАРЕНКО, 200 м
  • Роман РОДІН, стрибки з жердиною
  • Михайло КОВШ, Євгеній ШВЕЦЬ, Данило ГУЗЬ, Нікіта МАСЛЮК, естафета (чоловіки) 4х100 м.
Бронза:
  • Кристина ЮРЧУК, 100 м з/б
  • Андрій НЕЧИПОРЕНКО, 400 м
  • Валентина ДЕМЧЕНКО, 400 м
  • Валентина АВРАМЕНКО, метання диску
  • Діана ГРИБ, Інна РИБАЛКА, Євгенія МУЧАРОВА, Валентина ДЕМЧЕНКО, естафета (жінки) 4х400.
Набравши 944 залікових очок та серед 35-ти команд-учасниць Сумський державний університет повторив минулорічний срібний загальнокомандний успіх:
  • Національний університет фізичного виховання та спорту України (м.Київ) – 1147 очок,
  • СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ – 944 очки.
  • Львівський державний університет фізичної культури ім І.Боберського – 940 очок.
Щиро вітаємо наших легкоатлетів з традиційно потужним виступом!