Зустріч зі студентами Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу

18 жовтня 2023 року доцент кафедри фізичного виховання і спорту Роман СТАСЮК взяв участь у профорієнтаційних зустрічах зі студентами Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка.

Організатор заходу – Центр заочної, дистанційної та вечірньої форм навчання Сумського державного університету. На зустрічі були присутні близько п’ятдесяти студентів другого та четвертого курсів різних спеціальностей, зокрема ті, хто вирішив пов’язати своє майбутнє зі спортом.

У своїй доповіді Роман СТАСЮК ознайомив студентів із особливостями навчання на спеціальності 017 «Фізична культура і спорт», надав інформацію про спортивні об’єкти та можливості, що розкриває університет, розповів про особливості вступу, а також показав відеролік, що висвітлює основні напрямки спортивного розвитку в СумДУ.

Присутні на зустрічі студенти зацікавились перспективами навчання в СумДУ, активно ставили запитання, висловлювали свої думки.