Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді

Завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, який проходив у м. Львів 28-30 червня 2024 року. Цей чемпіонат був останнім відбірковим стартом на Олімпійські ігри. Усього за медалі змагались 491 атлет та атлетка із 24 регіонів України, у тому числі і студенти СумДУ.
Три дні цієї важливої події були наповнені неймовірною атмосферою, емоціями, хвилюваннями, неочікуваними сюрпризами та вражаючими досягненнями! Наші спортсмени у підсумку здобули 10 нагород:

Дорослі:
Золото – Діана ГОНЧАРЕНКО, біг 100 м (РВ)
Золото – Андрій НЕЧИПОРЕНКО, Олександр МОЛОДИКА, естафета 4х400 м
Срібло – Дарина МАСЛЮК (ННІ Права), Інна РИБАЛКА, Діана ГОНЧАРЕНКО, естафета 4х100м
Срібло – Валентина ДЕМЧЕНКО, естафета 4х400 м
Срібло – Аліна КИШКІНА, біг 100 м (РВ)
Срібло – Вікторія БАРАНІВСЬКА, потрійний стрибок.

Молодь:
Золото – Діана ГОНЧАРЕНКО, біг 100 м (РВ)
Золото – Олександр МОЛОДИКА (ЕлІТ), біг 400 м (РВ)
Золото – Вікторія БАРАНІВСЬКА, потрійний стрибок
Срібло – Аліна КИШКІНА, біг 100 м (РВ).
(Олександр Молодика – студент факультету ЕлІТ, Дарина Маслюк – ННІ Права, всі інші – студенти спеціальності “Фізична культура і спорт” ННМІ).

Також не можна не відмітити вдалий виступ рекордсмена країни з бігу на 400 м, випускника спеціальності “Фізична культура і спорт” Олександра ПОГОРІЛКО – золота нагорода на цій дистанції (із результатом 45.7 с).

У підсумку, легкоатлети Сумської області посіли 8 місце серед 24 команд-учасниць.

Вітаємо переможців та учасників змагань!

Бажаємо нашим студентам подальших успіхів, чудових результатів та яскравих перемог!

Будемо продовжувати вболівати за наших улюблених спортсменів та спортсменок!