Спортсмени СумДУ провели відкритий Олімпійський урок

15 вересня на базі Палацу студентського спорту Сумського державного університету відбувся Олімпійський урок. Організатори заходу – кафедра фізичного виховання і спорту Медичного інституту та Спортивний клуб СумДУ.

Почесними гостями Олімпійського уроку стали голова Сумського обласного відділення НОК,  срібна призерка Олімпійських ігор в Нагано, 1998 р. Олена ПЕТРОВА та директор ДУ «Східний державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики», майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіон Всесвітньої універсіади, аспірант кафедри фізичного виховання і спорту СумДУ Віталій КОРЖ.

Були запрошені на Олімпійський урок випускники Кроль Ю., Рубльова Д., Зальотов А. де пройшло спілкування з абітурієнтами та здобувачами вищої освіти.

Під час заходу були проведені показові виступи секції дзюдо (тренер Кирило МАЧУЛА), танцювальної студії СумДУ «S&P» (керівник Людмила КРАМІНСЬКА), спортивна руханка у виконанні студентів спеціальності «Фізична культура і спорт», а також пізнавальна вікторина на олімпійську тематику з заохочувальними подарунками від Сумського обласного відділення НОК України.