В.о. завідувачки кафедри фізичного виховання і спорту Наталія Петренко взяла участь у Міжнародній літній школі м.Познань (Польща)

24-30 вересня 2023 року Університет імені Адама Міцкевича запросив науко-педагогічних працівників та студентів українських закладів вищої освіти для участі у Міжнародній літній школі “Physical Culture and Sport in the higher education system”, в рамках проєкту „UNIWERSYTET JUTRA II – POWR.03.05.00-00-Z303/18”.
Серед запрошених представників Сумський державний університет!

Роботу Літньої школи відкрив доктор, співробітник Центру міжнародного співробітництва Університету імені Адама Міцкевича в Познані Костянтин Мазур, який презентував університет та консорціум EPICUR та прочитав лекцію «Міждисциплінарність на власному прикладі».

Також представники центру фізичного виховання та спорту mgr inż Damian Lisiecki, mgr Łukasz Stypa провели лекційний матеріал для делегації про організацію та систему спортивної діяльності в університеті «Building the marketing value of the discipline and sports results» «Physical Culture organization system at Universities in PL», «Organization of inter-university sports competition at the national and international level».

Була організована зустріч з представниками олімпійцями  Łukasz Nowak, Karolina Nadolska, які працюють в центрі фізичного виховання та спорту в Познані! Програма була насичена цікавими зустрічами з проректорами, деканами та професорами Університету Адама Міцкевича!

Метою цієї школи, крім освітньої складової була також психоемоційна підтримка українських студентів та науковців під час війни задля відновлення ресурсності. Період перебування в школі був надзвичайно насиченим, учасникам була надана можливість відвідати цікаві лекції, подискутувати на важливі для нашої спільної історії теми, збагатити свої знання про шлях до євроінтеграції Польщі, пройтися вуличками Познані, продемонструвати власні вміння та навички під час дружнього турніру з пляжного волейболу!

Висловлюємо вдячність за організацію, гостинність та можливість участі наших студентів та викладачів у Літній школі ректорові Університету імені Адама Міцкевича професору, доктору габілітованому Богумілі Канєвські, проректору з міжнародної співпраці, професору, доктору габілітованому Рафалу Вітковські, доктору, співробітникові міжнародного відділу Костянтину Мазуру, неймовірно чудовим лекторам та спортсменам  mgr inż Damian Lisiecki, mgr Łukasz Stypa, Łukasz Nowak, Karolina Nadolska.