Привітання в.о. директора обласного комунального закладу Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи

Завжди з позитивними емоціями та гордістю ознайомлююся із всеукраїнськими та міжнародними рейтингами університетів, які щорічно публікуються провідними засобами масової інформації України. Часто ставлю собі питання, як це взагалі можливо Сумському державному університету, який працює у невеликому обласному центрі, гідно конкурувати з вишами світу, які часто мають вікові традиції розвитку неабияких наукових і педагогічних досягнень. Існує такий вислів, якщо людина талановита, то вона талановита в усьому. Цим висловлюванням стовідсотково можна охарактеризувати колектив вишу та його керівництво, знаючи досягнення спортсменів та команд університету на всеукраїнському та міжнародному рівні. Столичним вишам, університетам із міст-мільйонників у всеукраїнській Універсіаді завжди важко виграти у команди Сумського державного університету, адже на чолі керівництва закладу люди з видатними менеджерськими якостями, високопрофесійні фахівці спортивної галузі.

Від ради роботодавців, працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл області вітаємо колектив університету з датою 75-річної напруженої праці, перемог у різних  напрямках діяльності, творчих та наукових звершень. Бажаємо подальшої успішної діяльності, адже спільна праця – підготовка висококваліфікованого  тренерсько-викладацького резерву для фізкультурно-спортивної галузі є запорукою наших спільних перемог у змаганнях самого високого рангу, подальшого  просування спортивного іміджу області та України в світі.

Голова ради роботодавців спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» Сумського державного університету,
в.о. директора обласного комунального
закладу Сумської обласної дитячо-юнацької
спортивної школи                                                             Юрій БЄЛАН