Всесвітня Універсіада, Лейк-Плесід, США

Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят и люди катаются на лыжах

З 11-22.01.2023року в американському Лейк-Плесід завершилась ХХХІ Всесвітня зимова Універсіада.🇺🇦Українська студентська збірна виборола 6 медалей: 1 золоту, 1 срібну і 4 бронзові, й посіла 15 місце за кількістю медалей та 18-те – у загальнокомандному заліку.
До медального заліку причетний й студент Сумського державного університету Дмитрій Грущак, який відзначився «сріблом» змагань з біатлону у спринтерській гонці .
Крім Дмитра, наш університет представляли ще два спортсмени: Владислав Чихарь у біатлоні та Олег Міщенко у лижних гонках.
Усі результати виступів студентів СумДУ:
Біатлон
Гонка переслідування 12,5 км:
10 місце: Владислав Чихарь (1 курс, ННМІ Спорт)
Спринт 10 км:
7 місце: Дмитрій Грущак (4 курс, ТеСЕТ), (найкращий час серед української команди)
11 місце: Владислав Чихарь (1 курс, ННМІ Спорт)
 Індивідуальна гонка:
15 місце: Дмитро Грущак (4 курс, ТеСЕТ)
21 місце: Владислав Чихарь (1 курс, ННМІ Спорт)
Лижі
 Естафета, чоловіки 4х7,5 км
11 місце: Олег Міщенко (Магістрант ННМІ Спорт)
 Особиста гонка на 10 км
64 місце: Олег Міщенко (Магістрант ННМІ Спорт)
 Гонка переслідування
55 місце
Усього участь в Універсіаді взяли майже 1500 спортсменів із 43 країн світу, які представляли 540 університетів й розіграли 86 комплектів нагород. В українській команді були представники 22 університетів.