ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ФВС УЧАСНИКИ ХХ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

У лютому 2024 року викладачі кафедри фізичної культури і спорту доцентка Наталія Долгова, ст. викладач Юрій Остапенко та магістрантка, представниця наукового гуртка кафедри ФВС Анастасія Торкіна (гр. СПм.-301) взяли участь у ХХ Міжнародній науковій конференції «Проблеми і перспективи розвитку спортивних ігор та одноборств у закладах вищої освіти», яка відбулась в Харківській державній академії фізичної культури (м. Харків).

Конференція була присвячена проблемам організації навчальнотренувального процесу в закладах вищої освіти, ДЮСШ; вдосконаленню підготовки спортсменів в сучасних умовах; стану фізичної, техніко-тактичної та психологічної підготовленості спортсменів; організації патріотичного виховання молоді України в процесі занять фізичною культурою та спортом; вдосконаленню процесу фізичного виховання студентів з використанням спортивних ігор. Під час конференції також підіймались питання особливостей фізкультурно-спортивної роботи фахівців галузі фізичної культури і спорту з особами з інвалідністю.

Доповідь наших колег «Зміна показників рухових якостей здобувачів вищої освіти з порушеннями зору засобами гри в голбол» була представлена на секції 2 – Проблеми спортивних ігор. Також групою дослідників Н. Долговою, Ю. Остапенко та маг. А. Торкіною готується до публікації стаття у науковому фаховому виданні України категорії «Б» Харківської державної академії фізичної культури.

Конференція мала важливе значення для обміну досвідом і напрацюваннями фахівців у галузі фізичного виховання та спорту, а її рішення сприятимуть удосконаленню системи підготовки спортсменів та оздоровлення молоді в освітніх закладах.