Заняття на тему «Форми організації фізкультурно-спортивної діяльності. Особливості роботи ДЮСШ» з дисципліни «Професійна майстерність тренера»

В умовах сьогодення, кафедра фізичного виховання і спорту Сумського державного університету використовує одну з найбільш зручних та дієвих форм навчання – гостьову лекцію.

11 грудня 2023р. проведене заняття на тему «Форми організації фізкультурно-спортивної діяльності. Особливості роботи ДЮСШ» з дисципліни «Професійна майстерність тренера».

Лекторами-модераторами проведеного заходу стали Бурла Артем Олександрович – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, старший викладач та кандидат педагогічних наук, професор Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, відмінник освіти – Бурла Олександр Михайлович.

Гостьову лекцію проведено з використання платформи Google Meet. Навчальний матеріал доповнювався цікавою, змістовною мультимедійною презентацією, яка побудована за принципом уявно-графічного запам’ятовування, що сприяє формуванню необхідних фахових компетентностей для майбутньої професійної діяльності за обраною спеціальністю здобувачів вищої освіти.

Під час лекції здобувачі вищої освіти отримали надзвичайно цікаву, вичерпну та корисну інформацію. Враховуючи 40-річний педагогічний стаж роботи Олександр БУРЛА, розповів про сучасні форми організації фізкультурно-спортивної діяльності та проблеми роботи ДЮСШ м. Суми. Лектори повністю розкрили зміст кожного питання теми, а мультимедійна презентація посилила зрозумілість, логічність і повноту викладення матеріалу лекції. Здобувачі мали змогу задати питання, висловити свої думки, отримати відповіді, а також зробити лаконічні та змістовні висновки.

Студенти 4 курсу відзначили інноваційний формат проведення гостьової лекції, її високий методичний рівень, що відповідає сучасним вимогам вищої школи.