Зустріч зі студентами Путивльського педагогічного коледжу імені С.В. Руднєва та учнями Путивльського професійного ліцею

З метою формування контингенту для вступної кампанії в 2024 році та відповідно до плану проведення профорієнтаційних заходів кафедри фізичного виховання і спорту СумДУ 7.02.2024р. відбулася зустріч зі студентами Путивльського педагогічного коледжу імені С.В. Руднєва, а також учнями Путивльського професійного ліцею.

Здобувачів освіти було ознайомлено з умовами вступу та навчання за спеціальності 017 «Фізична культура і спорт», наявною матеріально-технічною та спортивною базою СумДУ, представлено нормативні вимоги щодо творчого конкурсу, відеоматеріали проведення навчальних та спортивно-масових заходів, умови проживання студентів у гуртожитках.

Після проведення інформаційного заходу зі здобувачами відбулася дискусія, в якій обговорено питання що були цікавими для майбутніх абітурієнтів.

Профорієнтаційну зустріч з майбутніми абітурієнтами проводив старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту СумДУ Юрій Остапенко.