Командний чемпіонат України, м.Київ

Возможно, это изображение 5 человек и люди стоятВозможно, это изображение 8 человек, люди стоят и в помещении

28-29 січня у м. Київ відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики.
Студенти спеціальності 017 “Фізична культура і спорт” навчально-наукового медичного інституту СумДУ відзначилися у перший день командного чемпіонату України серед дорослих.
На дистанції 400 м рівних не було учаснику Олімпіади у Токіо Олександру Погорілко. Ще одну медаль до командної скарбнички Сумської області додала Діана Гончаренко. Вона фінішувала другою на дистанції 60 м та встановила черговий особистий рекорд (PB) – 7,47 с.

Другий день змагань також ознаменувався перемогами студентів СумДУ.
У змішаній (чол.+жін.) естафеті 4х400 м команда Сумської області виборола перше місце. Тріумфували у цій дисципліні студенти спеціальності “ФКіС” ННМІ Євгеній Швець, Анна Цибульник, Андрій Нечипоренко та випускниця  університету Євгенія Мучарова.   У потрійному стрибку з особистим рекордом (РВ =12,81 м)третє місце посіла Вікторія Баранівська, яка представляла Донецьку область.
У підсумковому протоколі командного чемпіонату України серед дорослих Сумська область посіла високе 5 місце.

Вітаємо спортсменів!