Чемпіонат Європи з біатлону

Біатлон чемпіонат Європи 2023: розклад гонок, де дивитися – 25, 27, 28, 29  січня — Спорт — tsn.ua        Завершився чемпіонат Європи з біатлону. Підсумкове місце України. Усі  результати | Біатлон | OBOZREVATEL

з 25 по 29 січня 2023 року у Швейцарії відбувся Чемпіонат Європи з біатлону.
Магістрант СумДУ Антон Дудченко фінішував другим в індивідуальній гонці європейської першості. За чистим часом на дистанції Антон Дудченко показав восьмий результат.
Для нього це перша медаль у кар’єрі на рівні чемпіонату Європи. Двоє випускників СумДУ фінішували у топ-20 індивідуальної гонки. Другий результат серед українців показав Артем Тищенко – 12-а позиція. У Богдана Цимбала 19-е місце. Це друга медаль України в двох гонках на турнірі. Випускниця ННМІ СумДУ Юлія Джима також здобула «срібло» першої гонки чемпіонату.