Тренінгове заняття фахівцем Психологічної служби СумДУ

18.11.2022 р. в межах кураторської години з першокурсниками гр.СП-201 було проведено тренінгове заняття фахівцем Психологічної служби СумДУ – Світланою Мартинюк. Метою тренінгового заняття було:

• полегшення перебігу адаптації першокурсників до нових умов навчання;
  • налагодження психологічного мікроклімату у групі;
  • знайомство з роботою Психологічної служби, отримання інформації щодо кваліфікованої психологічної допомоги;
  • підвищення психологічної обізнаності здобувачів;
  • налагодження співпраці між кураторами та фахівцями Психологічної служби.

Також студенти ознайомились з роботою Групи психологічної підтримки студентів ЗВО України від ініціативи «АПВШУ та друзі». Щосереди о 19.00 студенти всіх ЗВО України можуть приєднатися до зустрічі з психологом на платформі Zoom. Це простір, де можна побути разом, поділитись своїми думками та переживаннями, розказати свою історію (а можливо, сновидіння), поставити питання та пошукати відповіді, послухати інших. Це можливість творити разом спільне групове поле, в якому у кожного є можливість відчути та зрозуміти себе, знайти та проявити себе.

Тренінгове заняття проводилось в онлайн форматі.
Куратор гр. СП-201 Наталія Долгова.